Bylinky na potenci – které jsou ty nejlepší?

Potence u mužů je velmi křehké téma. Ačkoliv se o ní mluví jako o naprosté samozřejmosti, s postupujícím věkem a různými zdravotními problémy nejeden muž zjistí, že o ni může celkem snadno přijít. Co na potenci pomáhá? Které bylinky na potenci jsou ty nejlepší?

Každý muž si chce alespoň čas od času připadat žádoucí a sexuálně výkonný. Klidně i v dlouholetém vztahu, u kterého už dávno pominula počáteční líbánková fáze. Čas je ale neúprosný. I když se nám zvnějšku na první pohled nic vážného neděje, mechanismy se opotřebovávají. Případně ani hormony už nepracují tak, jako v době, kdy vám bylo dvacet. A vůbec nehovoříme o tom, že mnoho mužů zanedbává preventivní prohlídky. Takže si pak najednou vyslechnou široké spektrum diagnóz. Od kardiovaskulárních chorobpo problémy s prostatou.

Někdy ale potenci ovlivňuje i nedostatek energie, nebo psychika. Proto byste měli při její ztrátě (a po důkladné prohlídce u lékaře) zapracovat na cílené změně životního stylu. Která může zahrnovat příjem bylinek a vitamínů, které mohou opět zažehnout oheň ve vaší ložnici.

co je to potence u mužů

Co je to potence u mužů?

Než si povíme něco o tom, jak zlepšit potenci, mrkneme se na to, co to ta potence vlastně je. Potence slouží k tomu, aby došlo ke ztopoření penisu a ke vzrušení muže. Což je nezbytně nutné pro spuštění sexuálního chování, jehož výsledkem je následné oplodnění partnerky. 

Uniprosta

Unikátní kombinace 8 účinných látek pro zdravou prostatu a močové cesty

To mě zajímá Uniprosta

Vlivem různých chorob a dalších faktorů (stres, psychická nepohoda, stárnutí…) může docházet ke ztrátě erekce a tím pádem i potence. Poté mluvíme souhrnně o tom, že muž trpí erektilní dysfunkcí, nebo impotencí.

Nejúčinnější bylinky na potenci

Pokud lékař vyloučil, že by se ve vašem případě mohlo jednat o vliv nějakého onemocnění (vysoký krevní tlak, cukrovka…), doporučí vám užívání volně prodejných doplňků stravy a změnu životního stylu. Ta může mimo jiné zahrnovat i zkvalitnění vztahů s protějškem.

Co se týče konkrétních druhů bylinek, na potenci se nejčastěji doporučuje:

jak zlepšit potenci

Na rozdíl od léků se bylinky nespecializují jen na jeden problém. Například ženšen je v asijských zemích považován za životabudič. Ginkgo-biloba zase podporuje prokrvení těla. Obvykle se doporučuje na studené ruce a nohy. Ale platí to i pro penis. Škornice by měla podpořit obecnou chuť se milovat. A saw palmetto? Tato exotická zakrslá palma se spojuje s podporou normálního stavu mužské prostaty.

Má prostata vliv na potenci?

Prostata je žláza, která je součástí mužského reprodukčního systému. Nachází se pod močovým měchýřem a jejím středem prochází močová trubice. (Právě proto se problémy s prostatou odráží na močení.) Její úlohou je produkce tekutiny, která je důležitá pro normální stav a pohyb spermií.

Jak mužské tělo stárne, prostata může onemocnět. Někdy to není vážné. Řada mužů trpí nezhoubně zvětšenou prostatou. V horším případě ale může jít o zánět prostaty, nebo dokonce o nebezpečný karcinom, který se musí co nejdříve léčit. Z toho důvodu je extrémně důležité nezanedbávat pravidelné návštěvy urologa, který dá pozor na to, aby s vámi bylo vše v nejlepším pořádku.

má prostata vliv na potenci

Co ale ta prostata a potence?

Ano, určité spojení mezi problémovou prostatou a potencí skutečně existuje. Může se u vás projevit erektilní dysfunkce, menší potěšení z aktu, snížená chuť se milovat nebo dokonce neschopnost dosáhnout, nebo udržet si erekci.

Způsoby léčby jsou rozličné. Jednou z možností je operace. Dále můžete užívat i přírodní léky na potenci na předpis. U nich je ale potřeba počítat s možnými vedlejšími účinky. (Ano, ani tolik opěvovaná Viagra není zcela bez rizika.)

Dále se doporučuje:

Někdy lékař nepřijde na to, že by byla příčina vašeho problému nebezpečná, nebo jinak vážná. Proto je důležité, abyste měli ke svému tělu trochu větší respekt a věnovali jste mu péči, kterou si zaslouží. Dlouhodobé užívání přírodních doplňků stravy na podporu potence, mezi které se řadí i Uniprosta, je jedním z kroků, jak můžete s celkovou změnou začít.

co na potenci

Zdroje informací

https://www.predatorus.cz/impotence-u-muzu/

https://www.healthline.com/health/male-sexual-performance

https://www.medicalnewstoday.com/articles/316082

Uniprosta

Unikátní kombinace 8 účinných látek pro zdravou prostatu a močové cesty

Cena od 333 Kč za balení až na 2 měsíce.

VYZKOUŠET Uniprosta