Doprava a platba

Ceny dopravy

Výdejní místa Balíkovna — 69 Kč (rychlé doručení, doporučujeme)
Výdejní místa Zásilkovna — 75 Kč
GLS kurýr — 89 Kč (spolehlivé doručení na adresu)
Česká pošta – balík do ruky — 89 Kč
Česká pošta – balík na poštu — 79 Kč

Při objednávce 2 balení máte poštovné přes Balíkovnu zdarma. Při objednávce 3 a více balení máte všechny způsoby dopravy zdarma.

Ceny platebních metod

Platba kartou online zdarma (platební brána ČSOB přijímá platební karty všech vydavatelů jako VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro a zároveň můžete platit i přes Apple Pay)
Platba bankovním převodem zdarma
Dobírka — 35 Kč (platba při převzetí zboží – hotově či kartou)

Doprava

Jaké způsoby dopravy nabízíte?

Možností dopravy je hned několik: 1. Balíkovna – doručení na jedno z více než 5.800 výdejních míst, 2. Zásilkovna – doručení na jedno z více než 5.500 výdejních míst, 3. GLS kurýr – doručení kurýrem přímo k vám domů nebo do práce, za 4. Česká pošta – balík do ruky – doručení k vám domů nebo do práce, 5. Česká pošta – balík na poštu – doručení balíku na vaši preferovanou poštu.

Na jaké objednávky se vztahuje doprava zdarma?

Pokud nakoupíte 2 ks balení UNIPROSTA, pak dopravu přes Balíkovnu platíme my. Pokud nakoupíte 3+ ks balení UNIPROSTA, pak jsou všechny způsoby dopravy zdarma. Libovolně si můžete vybrat Balíkovnu, Zásilkovnu, GLS nebo Českou poštu.

Kdy obdržím svou zásilku?

Zboží skladem, které objednáte do 12:00, expedujeme ještě tentýž den. Zpravidla tedy svou zásilku obdržíte hned druhý den po objednání zboží. Ve výjimečných případech se může stát, že kurýr bude mít honičku a doručí balíček o den později. V 95 % případů tedy do 24 hodin, jinak maximálně do 48 hodin.